ZAPOSLITEV

V našem razvoju podjetja se nam vsakodnevno kažejo potrebe tudi po širjenju kadra, iskanju novih sodelavcev in novih moči.

Trenutno v naš kolektiv vabimo:

KOMERCIALIST ZA PROGRAM OKOVJA v Celju

Delovne naloge:

Načrtovanje in izvajanje prodajnih in nabavnih strategij ter aktivnosti,

zbiranje, analiziranje in vodenje vseh potrebnih informacij in evidenc o dobaviteljih in kupcih

spremljanje in analiziranje cen na prodajnem in nabavnem trgu,

širitev in razvoj svojega prodajnega programa in uvajanje novih izdelkov,

sistematična obdelava trga in iskanje novih prodajnih poti in nabavnih virov.

Pogoji:

  • najmanj V. stopnja izobrazbe,
  • najmanj 3 leta delovnih izkušenj v trgovski branži na razpisanem programu in odlično poznavanje prodajnih procesov,
  • komercialna znanja in dobre pogajalske in prodajne sposobnosti,
  • odlična komunikacija s strankami,
  • urejenost, natančnost in doslednost,
  • znanje enega tujega jezika,
  • poznavanje dela z računalnikom,
  • opravljanje del in nalog v skladu z navodili nadrejenega.

Nudimo vam delo v uspešnem, dinamičnem in razvojno usmerjenem kolektivu, možnosti za karierni razvoj,

  • zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom
  • delovno mesto se opravlja v Celju, Opekarniška cesta 2

Če vas odlikujejo: visoka motiviranost, samoiniciativnost, usmerjenost k cilju, odgovornost, vztrajnost, zmožnost dela v timu, pozitivna naravnanost ter komunikacijske sposobnosti, z veseljem pričakujemo vašo prijavo s predstavitvijo ter poudarkom na vaših dosedanjih delovnih izkušnjah na e-naslov: metka.baskera@lesoprodukt.eu

SKLADIŠČNIK – 1 delovno mesto

Kraj opravljanja dela: LESOPRODUKT d.o.o., Opekarniška cesta 2 ,  Celje

Delo z viličarjem za  optimalno razporejanje blaga v skladišču, izdajanje, sprejemanje in odpremo blaga, komisioniranje, skrb za blago, red in čistočo v skladišču.

Čas trajanja zaposlitve:

Zaposlitev za določen čas ob sklenitvi delovnega razmerja, z dobrim delom pa je možnost podaljšanja v nedoločen čas. Delo poteka v 2 izmenah. Potrebna je resnost, natančnost in delavnost.

Pogoj za zasedbo delovnega mesta so delovne izkušnje upravljanja in vožnje viličarja vsaj 1 leto, prav tako tudi izpit za viličarja.

Vašo vlogo pošljite na elektronski naslov: metka.baskera@lesoprodukt.eu

MIZAR ali  POMOČNIK MIZARJA  – 1 delovno mesto

Delo na stroju za robljenje in stroju za razrez ivernih plošč, pomoč pri organizaciji dela v pomožnem skladišču, vzdrževanje strojev in opreme, odstranjevanje, komisioniranje razrezov za kupce in  priprava pošiljk.